Friday, March 14, 2014

Pealkiri

Okei, ma pole jälle ammu siia sattunud. Vahepeal muidugi midagi väga ägedat või täiesti teistsugust juhtunud pole, aga siiski üpris omajagu kogemusi ja tegevusi olnud. Noh, sünnipäev oli näiteks. See muidugi mingi eriline sündmus mu jaoks ei olnud ja olin tööl, autokoolis ja raadios. Mingit tähistamist ei teinud, sest ei tundnud nagu seda, et tahaks ilgelt mingit pidu ja rahvast jne. Mul hetkel üldse mingid sotsiaalsed raskused ja väga kuskil ei käi ega inimestega peale facebooki chati ei suhtle. No Tre inimesed väljaarvatud, sest neid ma näen pea igapäevaselt raadios. Aga see selleks. Sünna ühesõnaga ei olnud mu jaoks mingi eriline sündmus, tuli ja läks, aga andis mõnusat positiivset tõuget, mis loodetavasti jääb mingiks ajaks ka püsima :)
Ja aitäh veelkord Mirlele, kes tegi mulle eriti perversse koogi :D

Autokoolist ka natsa jaurata vaja. Neljapäeval, 13.03 oli mul esimene sõidutund lõpuks, sest ma millegipärast kartsin seda. Platsisõit muidugi, sest ma totaalselt algaja autoroolis. Aga üllataval kombel sain ma paganama hästi hakkama peaaegu kõigega. Ainult 2 korda suretasin auto välja :D Ühe korra kogemata ilma sidurita pidurdades ja teine kord kallakult startides. Niiet, olen väga rahul endaga ja isegi kipun tagasi rooli järgmisel nädalal. Siis tiirutab ja mürgeldab kuskil Kadaka Selveri parklas :D
Aga vot mis närvi ikka totaalselt mustaks ajas, oli Esmaabi koolitus. Ma ei tea, kui paljud viimasel ajal on seal käinud või kui värske see uus programm on, aga WTF?! Kes ei tea, siis uus programm on selline: sulle saadetakse mailile .PDF fail materjaliga, mille peab läbi lugema enne koolitust. Lisaks 1 link, kus on 10 videot, kokku umbes 10h, praktiliselt KOGU SELLEST KOOLITUSEST ja mis peaaegu kattub kogu selle kirjaliku materjaliga. Need PEAB läbi vaatama, sest vastasel juhul saadetakse sind minema lihtsalt külmalt ja saad uue aja, millal kohale tulla. Ahjaa, koolituse alguses on eksam, kus sa pead siis tõestama, et sa oled kõik läbi lugenud ja kõik ära vaadanud. Kui sooritad selle eksami, siis saad sa edasi praktilisele osale, mis on PÕHIMÕTTELISELT SAMA LOENG, mida sa juba 10h vaatasid!!! Ja siis on praktiline osa. Koolituse kestvus - 16h kokku! Koos lugemise ja videotega siis umbes 30h esmaabi koolitust. Kõlab loogiliselt? Mitte väga! Miks ma pean minema koolitusele kui ma olen juba tänu videotele kogu materjalist teadlik? Mille pagana eest ma maksan 32€, et saaksin kõike uuesti kuulda? Täiesti mõttetu, aga kohustuslik! Haige. Igatahes närv must ja 22 märts pean uuesti minema. Eks ma siis vahin neid videosi siis terve nädal...

Enne seda käisin ka Meremuuseumis ja nägin selle Titanicu näituse ära lõpuks. Suured tänud veelkord Heidile, kes mulle tasuta pileti andis! :) Superluks, nagu VIP teenus - üheski järjekorras seisma ei pidanud ja kõik käis kuidagi kiirelt ja sujuvalt :)
Tegin pilte ka, aga ei viitsi neid siia väga lisada, minge avastage ise seal, väga huvitav on! :)

Rohkem vist ei olegi miskit huvitavat toimunud. Palju ka negatiivset, aga sellest ma ei taha rääkida, sest tõmbab masenduse peale tagasi ja sellest olen ma siin üritanud pikka aega välja rabeleda.

15 märts igatahes tuleb üle pika aja mõnus roadtrip - OBINITSASSE! :D Kes ei tea, mis asi või kus see on, siis pange Google'isse. Päris julm sõit tuleb. Ja arvestades, kes meil seal bussi peal on, siis saab kindlasti terve tee naerda ja muud komöödiat. Kaisa sünnipäev igatahes toimumas ja 283km x 2, seega ma ei julge mõeldagi, mis saama hakkab! :) Ootan igatahes juba pikka aega seda, sest vajan vaheldust sellele Tallinna rutiinile, mis mul pea täitsa sassi ajanud. Sundpuhkusele saadeti ka vahepeal, sest ma olin täielik närvipundar omadega tänu igasugustele jamadele, mis ma peamiselt ise olin kokku keeranud... Oh well, nüüd on paremaks läinud ja läheb ka edaspidi ilmselt! :)

Ok, selleks korraks kõik. Eks Kaisa sünnast tuleb ka mingi postitust või siis ühendan selle järgmise mingi huvitava tegevusega, eks paistab.
Olge ilusad! :)

2 comments:

  1. See esmaabivärk on küll eriline kräpp sul seal ikka.. Me istusime ühe täispika päeva (8 tundi) ja kuulasime (väga lahe koolitaja oli) , tegime märkmeid. Siis anti veel mingi kokkuvõttev pundar teksti ja millalgi oli selline väike "eksam" ka, mille tegid ära antud materjale kasutades :D Aga no faking 30h.. misasssja.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tegelikult peakski nii olema, aga see on ilmselt alles väga uus värk. Ma ise ka jumala närvis. Nahhui ma seal üldse töllerdan, kui ma juba kõik videotest ära vaadanud? Mõttetu eit see koolitaja.

      Delete