Monday, March 24, 2014

Märtsi memuaarid

Ahhoi, y'all!

Vahelduseks ka lühema vahega postitus. Nagu eelmises lubatud, siis kiire ülevaade Kaisa sünnast Obinitsas (niipalju kui mäletan). Ilmselgelt oli igavesti awesome! Juba see, et Lord meiega kaasas oli, tegi kogu selle tripi üheks ülemõistuse naljakaks ettevõtmiseks. Ma teadsin, et on hea mõte ta sinna esinema võtta! :D Igatahes kogu see jutt ja huumor oli lihtsalt nii ülemõistuse naljakas ja vabastav! Ma pole ammu ennast nii vabalt ja positiivselt tundnud! Kohale jõudsime muidugi plaanitust hiljem, aga õnneks mitte väga palju. Kuna muusika oli meie poolt, siis muidugi oldi algul natuke pahurad meie peale, aga halvad teeolud panid natuke aeglasemalt sõitma + Tartust oli üks külaline ka veel vaja peale võtta. Enivei, jõudsime kohale ja tõmbasime siis kohe peo käima, nagu meile omane :D Kagu-Eesti rahvas on äge, mulle alati sealpool meeldinud olla, eriti kui sind tuntakse ka veel mineviku järgi (Electronic Crew siiski väga popp sealkandis). Sai siis Kaisa sõpradega juttu aetud, Lordi live'i üle pika aja nähtud, Lordiga üleüldse pulli tehtud, niisama ila aetud ja tahes-tahtmata ka kaklus ära hoitud. Hullumeelne värk ühesõnaga, nagu ikkasünnipäevad erinevat sorti inimestega. Pilte ma ei hakka panema seekord, sest need ei kannata väga ilmavalgust :D Tagasitulek oli ka puhas huumor, sest ilmselgelt olid kõik alles parajalt kõverad ja sellises staadiumis, kus konkreetne hülgamöla lendab suust. Eks me siis seal tagapingil Lordiga ainult tootsime ja hoidsime kõigi tuju üleval. Ei tea isegi, kust me seda juttu tootsime, aga tuli ja nalja oli nabani kõigil :) Igatahes pani see tripp mul mõtlemise ja eluasjad paika ja kogu see 7-kuune masendustripp sai läbi ja nüüd on ainult parem tulevik ja positiivne suhtumine kõigesse :) Tänks, Kaisa, et korraldasid selle sünna! :)

Igatahes mõtlesin, et võtan nüüd natuke aega rahulikult, aga ei tulnud sellest ka väga midagi välja, sest Tre 14. sünnatuuri lõpetamine oli reedel. Kusjuures, Arttoga koos sai üle VÄGA pika aja koos peol käidud, mis oli superchill meie mõlema jaoks :) Artto vajas väikest vaheldust oma rutiini ja mina sain loomulikult vennaga peole minna, seega win-win :D Pidu oli super, väga palju vanu sõpru-tuttavaid sai näha ja ka uusi tutvusi. Pidin olema rahulik seal, aga lõppes ikka suht kurvalt ühe asja tõttu ja siis läks lappama. Laupäeval sai Wildi, Ericu, Kaisa ja Raunce'iga huumorit tehtud natuke ja Wildiga ka vanu aegu meenutatud ja natsa ka tuleviku asju arutatud. Tulevik tõotab hea tulevat, hea mõelda :)

Hetkel väga rohkem miskit polegi sündinud. Teine sõidutund oli ka vahepeal ja 25'ndal kolmas. Asi hakkab tasapisi selgemaks ja lihtsamaks saama :) Seekord sõitsin Veskimetsas, kus on ka natuke liiklust ja hunnik ristmikke. Oma algsest suurimast kartusest sain lahti, et suretan kohapealt minnes auto välja ja avastasin uue murekoha - pöörete ajal startimine. Eks see ole siis järgmise sõidutunni plaan, et see lahendada. Järgmine sõit toimub Tähetorni Hotelli läheduses, seega soovitan kõigil hõbedasest Fordist eemale hoida, kus on "Viktorija Autokool" uksel kirjas :D

Aga hetkel vsjoo jälle. Elu kisub aina ilusamaks :) Eks lähiajal tuleb mingi äge kogemus ka läbi elada, mis on plaanis olnud, siis saab millestki kirjutada jälle :)
Olge ilusad!

No comments:

Post a Comment