Saturday, May 24, 2014

Yolonaudi õnnelik lõpp.

Nonii. Pikk paus jälle olnud, aga samas pole ka väga midagi peadpööritavat juhtunud. Elugraafik on täielikult hullumeelne ja pole mahti olnud midagi huvitavat teha. Puhkust vajan igatahes, niipalju võin öelda. Õnneks peale Jaanipäeva on kohe tulemas ka ja siis tõmban viieks päevaks levist välja ja matkama. Tõotab tulla huvitav :)

Autokooliga ka endiselt tegelen. Teooriaeksamile pole veel jõudnud aega panna, et see kaelast ära saada, aga peaks nüüd lähiajal tegema seda. Sõidutunnid hakkavad lõppema tasapisi, seega oleks vist mõistlik aeg, kui tahan juuliks lube kätte saada, sest juunis pean siis nagunii ARK'is mässama.

Eelmine nädalavahetus oli siis Raplas esimene kolmest Suvekontsertist ja tegime Raunce'iga enne seda 3 tundi saadet otse õues, Kultuurikeskuse ees. Rahvas käis uudistamas, möödasõitvad autod lasid signaali ja lehvitasid jne. Toodi rabarberikooki ka :) Väga äge igatahes niimoodi rahva sekka minna raadioga ja 13. juunil, siis kui on teine kontsert, teeme seda kindlasti uuesti :)
Peale ülekannet läksime siis Tammemäele, kus toimus kontsert ja sai nauditud mõnusat esimest tõelist suveõhtut. Ilm oli ilus, rahvas oli mõnus, bändid olid head. Smilers'i esinemise nägin ka lõpuks ära. Äkki õnnestub kunagi siiski Põhja-Tallinn ja Singer Vinger ka ära näha siiski (mis oleks täna võimalik olnud kui oleksin Tartu läinud), aga eks paistab suve jooksul :D
Peale kontserti mõtlesin, mis edasi teha - kas minna tagasi Tallinna või Kaiu, Aunapi juurde. Teine mõte oli parem tol hetkel ja sinna ma siis sattusingi. Kaiust läksime järgmine päev Türi Lillelaadale ka veel, kuhu ma varem pole jõudnud kunagi. Väga ägedat nodi oli, aga õnneks polnud niipalju raha kaasas, et kõike osta sealt, poleks Aunapi autosse mahtunud :D Pärast Türi, suundusime edasi Viljandisse. Terve telefon on igatahes Bella selfiesi täis siiani, mis ta tahtis tagapingil... Anyway, Viljandi siis loomulikult on mul uus lemmikkoht, kus enda akusid laadida ja seda oli mul hädasti vaja.
Vaade Viljandile.
Vaade on seal lihtsalt fantastiline!
Näljased maamehed ühe grilliga hakkama ei saa :D


Sai joodud, söödud, naljatatud ja kõike muud. Päikest sai ka natuke. Igatahes oli väga mõnus käik ja tekib tunne, et see aasta möödub Jaanipäev ka seal. Ma tahan see aasta vist rahulikku Jaanipäeva. Aga eks kõik selgumisel alles :)

Praegune nädal on igatahes olnud suhteliselt kaootiline. Superhead ilmad muidugi, aga tööl neid veeta on suht masendav. Vahepeal viskas korraliku kassi ka jälle peale, millest ma pikemalt ei viitsi rääkida. Kõik saab korda millalgi ikka :) Terve nädala eetris ka olnud ja nüüd 2 vaba päeva tulemas õnneks.

Reedel sai siis viimast korda yolotatud ka. Kiti pidas sünnipäeva ja no ausalt, ÜLICHILL lihtsalt! Polegi ammu nii lahedas seltskonnas viibinud ja sai üle mitme aasta jalg Hollykasse tõstetud. Pidu oli suht meh, sama mussi peamiselt, mida me ise raadios päevast-päeva mängime ehk siis tüüpilised raadiohitid. Tantsu sai siiski tehtud ja päris hullult :D Kell 5 sai magama, aga õnneks jõin ma pool pidu vett ja energiakat ka ainult, seega polnud ma totaalselt kasutuskõlbmatu :)
Sveaga selfie ka veidrate nägudega :D

Kõik olid hommikul kuidagi jõle rõõmsad :D
Sünnipäevalapsel oli suht savi, kus ta jalga puhkas :)

Ja nüüd siis tänane päev. Ohjuudas, vot see oli elamus ja kogemus omaette. Nagu ütlesin, siis eile oli viimane yolotamine. Mõned juba teavad ka sellest, aga kes ei tea, siis siit teile päris korralik pommuudis: ma tegin alkoholiga lõpu. Ma tean, mida te mõtlete, sest selliseid staatuseid ja lauseid käib iga nv Facebookist läbi, et enam ei joo kunagi ja aitab alkoholist jne. Isegi olen selliseid staatuseid pannud. Ma eelmisel aastal olin tegelikult kuu aega kaine, kui sellise staatuse panin. Aga siis läks lappama ja hullemini kui kunagi varem ja pärast seda on ikka stabiilselt asi hullemaks läinud ainult. Seega, otsus oli kindel ja kõhklematu. Aga kuidas see võimalik on? Lihtne: kodeerimine. Kes ei ole kursis, mis see on, siis soovitan Googeldada Viktor Dobrovolski. Mees krutib sul ajus ja alateadvuses asjad ikka nii paika, et sa ei taha lihtsalt enam alkoholi. Sama saab ka suitsu ja narko vastu teha, aga narkoga mul õnneks probleemi pole ja suitsu suudan ma kainena niisama ka ilmselt maha jätta. Aga see reaalselt töötab, sest olen kunagi sõbra peal näinud seda. Esialgu pandi aastaks, sest eile olin joonud, aga kui aasta täis, siis panen eluaegse. Aitab mulle. 14-aastane tsükkel pidi millalgi lõppema ja miks mitte täna? Aga see, et ma ei joo enam, ei tähenda, et ma mingiks erakuks hakkan. Ma suudan kainena ka siiski piisavalt haiget ila toota, et mul ei teki mingit probleemi, kui keegi teine joob minuga samas seltskonnas ja kohe kindlasti ei hakka ma ennast teistest nüüd paremaks pidama. Olen selline, nagu ma koguaeg olnud olen, aga lihtsalt ei tõsta alkoklaasi enam. Kunagi! :)

Olge terved ja ilusad! Varsti kirjutan jälle, et kuidas karsklus läheb ja mis värk on :)

No comments:

Post a Comment