Wednesday, July 19, 2017

5 kuud hiljem........

Tere. Kuidas läheb? Tore kuulda, tore kuulda! :) (või siis räägime muredest hiljem)

Aaa, minul? Noooooo...

Nii, pole ka ime, et ma vallaline endiselt olen, kui isegi nii lihtsat asja, nagu blogi ei suuda meeles pidada... Igatahes, endiselt olen Rootsis ja Göteborgis. Vahepeal olen muidugi 3 korda Eestis ka käinud. Eelmisest postitusest edasi minnes, siis pidasin need 6 nädalat vastu ilmselgelt. Sain ilusti oma sünnaks Eestisse, nagu plaanitud. No tegelikult paar päeva varem juba ja sai ka siis juba üks korralik sünnatsükkel korraldatud, kus 3 päeva järjest oli kellegi sünnipäevale tarvis minna. Enda sünnaks olin siis totaalne laip ja üritasin kuidagi funktsioneerida ja homiedega suhelda, aga pidevalt läks mõte täiesti mujale ja polnud nagu päriselt kohal. Lõppkokkuvõttes oli õnneks siiski väga tore ja juhtus ka ajalooline sündmus, kus terve Electronic Crew sattus üle 7 aasta korraga ühte kohta kokku. Sealt läks edasi siis sündmuste jada, kuhu jõuame juba suht varsti.

Sain Eestis igatahes kõik vajaliku korraldatud ja tulin tagasi Rootsi. Seekord mõtlesin, et paneks enda närvid korralikult proovile ja olen 7 nädalat. Tahtsin taaskord ajastada vastavalt vajalikele sündmustele, mis vastasel juhul jääks tegemata/nägemata Eestis, aga lõpuks siis juhtus nii, et olin hoopis kokku 8 nädalat. Never again, see oli puhas enesetapp vaimselt. Aga juhtus ka tore kokkusattumus, et KRS-One esines siin ühes klubis ja sain näha ühte hip-hop'i legendi oma silmaga ja ausõna, see oli parim live, mida ma elus kogenud olen. Inspireeriv ja motiveeriv. Tänu sellele ilmselt läks palju kergemaks ka uue laulu kirjutamine, mis nüüd lähipäevil peaks Youtube'i ka avalikuks tulema 😊 Igatahes, 8 nädalat hiljem olin taas Eestis. Seekord oli kuidagi jõle masendav käik, seega ma ei hakka pikemalt sellel peatuma. 5 nädalat oli siis järgmine missioon vastu pidada. Tegelikult jäi see ka mul viimaseks korraks sellel projektil, mida siia algselt tegema tulin. See õnnetu metallpeldik peaks nüüd millalgi lähikuudel minema veetama, seega enam ma ei pea oma jalga sinna õnnetusse tõstma. Lõppviimistlus käib praegu ja ei igatse ka enam sinna. Igatahes, 5 nädalat olin siis viiimane kord ja sai nähtud veel ühe hip-hop klassiku live ära - House of Pain! Kahjuks küll mitte täielik koosseis, aga siiski oli väga huvitav minu jaoks. Segamini klassikuid, uue projekti lugusi ja sekka ka 2 kantrilugu, kus Everlast (House of Pain 1 asutaja) mängis ise kitra ja laulis. Tõesti, väga kirju ja teistmoodi esinemine, kui ma oleks osanud oodata. 10€ maksis ka ainult, seega ma ei saa absoluutselt kurta 😁

Nõnda, 5 nädalat sai läbi ja edasine oli suhteliselt teadmatus. Kuna polnud kuskilt infot tulnud, et millal tagasi peaksin minema, siis mõtlesin puhata kuni augusti keskpaigani. 1-8 august siiski ammuplaanitud Tšehhi reis tulemas ja sel ajal ma ei tule ükskõik, mis summa eest siia Rootsi!!! Igatahes sain siis ühe päeva Eestis olla, kui juba helistati, et äkki oleks võimalik nädala pärast tagasi tulla, sest mehi pole piisavalt jms. Õnneks uuele projektile, seega mõtlesin, et mis ma seal ikka tühja tsüklisse kukun ja tulin siis nüüd esmaspäeval tagasi. Õnneks ainult 10 päeva seekord ja enne Tšehhi minekut saan mõni päev Eestis ka olla. Vaja siiski päev varem Riiga sõita, kuna lend sealt. Aga nüüd näen 26. juulik Alice Cooperi siin ära, pilet samuti ainult 10€ 😁😁 Toimub Lisebergis, mis on Skandinaavia 1 suurimaid lõbustusparke, aga atraktsioonidele vist kahjuks ei jõua, kuna päeval tööl ikkagi. Ja siis peale seda Eestisse ära.

AGA, sel ajal kui Eestis nüüd olin, siis toimus loomulikult Electronic Crew esinemine Kanaveres! 7 aastat möödus ajast, kui me kõik koos laval olime ja no ausalt, FANTASTILINE tunne oli! Heameelega astuks uuesti lavale, aga samas ei taha nii ruttu seda teha. Seda peab strateegiliselt sättima, sest 5 täiskasvanud inimest, kellel on kõigil oma tihe graafik ja 2 üldse välismaal, siis on keeruline iga nädalavahetus kuskil klubides või muudel üritustel lavale astuda. Paar korda aastas oleks täitsa mõnus. Ja teeme ka paar uut lugu lisaks ning LÕPUKS anname ka plaadi välja ehk. Aga see kõik tuleb jooksvalt, äkki järgmisel aastal on juba lootust! 😊 Igatahes on praegugi naeratus näol ja hea tunne sees, et sai üle pika aja jälle EC-ga laval olla! 😊

15.07.2017 Electronic Crew Kanaveres


Okei, Tšehhit niipalju maininud, et räägin siis natuke taustalugu ka sellele: 3.-5. augustil toimub Praha külje all maailma suurim drum & bass festival Let It Roll 2017!!! Ma komistasin selle ürituse otsa eelmise aasta Weekendi ajal feissis scrollides ja siis tegin otsuse, et ma pean sinna saama! Lootsin küll, et see toimub enne Weekendi, et saab siis mõlemale minna, aga nagu ikka, siis samal ajal. Nojah, Weekendile saab järgmine aasta ka minna vajadusel. Igatahes, ajasin pundi kokku ja minek ongi! Eks kohapealt hakkan ka läbi oma silmade pilte/videoid jagama ja kirjutan kindlasti pikemalt ka Prahas chillimisest, sest eelmine kord käies ei saanud ma seda õiget melu 100% kogeda, sest olime seal ainult ühe päeva ja mitte just reivi-rahvaga 😁 Seega, varsti on oodata postitusi tihedamalt 😊 Nüüd aga olemegi praeguses hetkes ja ootan juba, millal siit minema saab.

Olge ilusad! 💛

No comments:

Post a Comment