Sunday, January 19, 2014

Mitte kõige tüüpilisem pühapäev

Tunnistan ausalt, et NII lahedat päeva pole mul ikka väga pikka aega olnud. No hommik oli muidugi vähe hõre, sest oli väike istumine laupäeval, aga õnneks läks ruttu üle. Eeeeeenivei, hakkame algusest siis pihta. 10 sai uksest välja astutud, et minna sõbrannale grimmi modelliks. Kris oli ka käpp, sest mõlemale suht esmakordne kogemus sellega.

 See siis selline alguse tegemine. Nalja ja tööd sai segamini tehtud. Suured kiitused Helenile ja Siirile, kes meid tuunisid :D Allpool siis lõpptulemus ja tehti ka nö "põletushaavu" meile. See oli igatahes väga chill ja saime natsa aimu, kuidas filmides asju tehake. Väga vahva vaheldus, aga igapäevaselt niimoodi ei suudaks vist istuda :D

Saime lõpuks üle viie aasta ühe "normaalse" sõbraka :D
Krisi käsi.
Päris korralik šokipilt.
Sellised me igatahes olime lõpuks pärast 4 tundi rasket tööd. Eks millalgi satume sinna veel, kui Heleni vajab modelle :)GERONIMOOOO!
Okei, peale seda igatahes pesime enda näod puhtaks ja tõmbasime bussi peale, et minna tegema seda, mis on siiani minu jaoks kõige ekstreemsem ja elustavam kogemus üldse: Laulukaarel kiikumine! Mul ei ole sõnu, mis tunne see on, seda PEAB ise kogema. Kes on hüpanud benjit või langevarjuga, need võibolla teavad, aga soovitan ka neile seda siiski, sest see on lihtsalt NII AWESOME! Ja odavam :)
Ilus vaade oli merele ja päikeseloojang pani punkti! :)


Tunnistan ausalt, et enne alla hüppamist tekkis mul tahtmine loobuda, sest survival instinct tuli peale. Aga siis ütlesin "f**k it!" ja läksin! Parim otsus oli ära teha! Lõi pea selgeks, ülimõnus adrekalaks ja tahan veel! Lühidalt, kellel on soovi minna, siis see väidetavalt veel niipea ära ei lõppe seal. Kiikuda saab laupäeval ja pühapäeval. Panen SIIA lingi ka siis, kellel on soovi bronnida ja uurida täpsemalt! Igatahes, minu parim investeering elamusse siiamaani ja 20€ pole absull suur raha sellise asja eest. Mõistlikum kulutamine kui lambist täis ennast kaanida üks õhtu :D Ja muide, 9-aastane tüdruk tegi ka selle ära, seega, mida karta? :D
Päev igatahes kulmineerus vanaisa sünnipäevaga ja suure rahuloluga. Pole ennast ammu nii elavana tundnud! :)

No comments:

Post a Comment